Dispečer/ka kamionových přeprav / Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti

FirmaBIRKE SPEDITION s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 40 000 Kč

Popis nabídky práce:

Jsi zapálený/á pro práci v dopravě?
Baví Tě komunikace s lidmi, máš drive, selský rozum, smysl pro humor a optimismus na rozdávání?
Zvládneš dle google mapy navést řidiče v případě, že se na cestě ztratí?
Orientuješ se v mapě České a Slovenské republiky, případně i ostatních sousedních EU států (SK, PL, HU)?
Máš rád/a pořádek a systém v administrativě?
Chceš pracovat v příjemném týmu a navíc mít šéfa, který umí ocenit úspěch?
Potom jsi to právě TY, koho hledáme.

Náplň práce:

- spediční a administrativní činnost (cenotvorba, výpočet km, objednávky apod),
- zástup hlavního dispečera
- komunikace se zákazníky a dopravci

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání,
- zkušenosti na pozici dispečera PODMÍNKOU (min. 1 ROK ve spedici či u dopravce)
- analytické myšlení a selský rozum podmínkou,
- výborné komunikační a organizační dovednosti, administrativní pečlivost podmínkou.

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti fungující od r. 2013,
- práci na hlavní pracovní poměr / případně na zkrácený úvazek (dohoda možná),
- nástup: únor/březen 2022,
- místo pracoviště: Holice u Pardubic.
- stravenkový paušál
První kontakt e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, dobrá znalost práce na PC (RaalTrans, příp. Timocom/Trans EU výhodou)
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, min. základní znalost
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Holice - Podhráz 30, 53401, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:BIRKE SPEDITION s.r.o., IČ: 02252244

kontaktní osoba:Svatopluk Biernacki
telefon:774 343 639
e-mail:[email protected]