PROJEKTOVÝ MANAŽER/-KA, VÝVOJOVÝ TECHNIK/TECHNIČKA / Specialisté podpory podnikání

FirmaREMANTE GROUP s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 50 000 Kč

*KO: Hirčová Alexandra, tel. 735 194 751. Životopis zašlete na e-mail: [email protected]

Požadavky:

- Minimálně středoškolské vzdělání technického nebo strojírenského oboru
- Praxe na obdobné pracovní pozici minimálně 3 roky
- Prokazatelné výsledky s řízením projektů
- Anglický jazyk na úrovni minimálně B2 (slovem i písmem)
- Další cizí jazyk výhodou
- Obchodní a komunikační schopnosti

Benefity:
- Manažerský motivační program
- MultiSport kartu
- Stravenkový paušál
- Sick days

Náplň práce:

- Výzkum a vývoj potenciálních příležitostí
- Návrhy na zlepšování výrobních procesů a následně jejich zavádění
- Technické řešení projektů (řízení dokumentace k projektu)
- Příprava, stanovení postupu a samotné testování produktů či projektů
- Realizace výrobních projektů, kontrola a shrnutí výsledků
- Vyhledávání produktů určené k repasi (zajištění vývoje a testovací činnost těchto produktů před uvedením do výroby a na trh)
- Spolupráce s Product Managerem a dalšími kolegy
- Spoluúčast při technicky orientovaných jednáních s klienty, aktivní spolupráce s partnery a klienty při vývoji technických řešení
- Analyzovat a řídit možná rizika, předvídat problémy a překážky a předcházet jim
- Převzetí odpovědnosti za dokončení a realizaci svěřených projektů a úkolů

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, úroveň B2
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Na Starém břehu 2756/7, Opava - Předměstí, 74601, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: Stravenkový paušál, MultiSport karta, Sick days

jméno zaměstnavatele:REMANTE GROUP s.r.o., IČ: 02617862

kontaktní osoba:Alexandra Hirčová, personální asistentka
e-mail:[email protected]