Projektant pozemních staveb / Inženýři projektanti budov

FirmaINTAR a.s.
ÚvazekHPP, VPP
Mzda28 000 Kč až 35 000 Kč

MÍSTO VÝKONU : Americká č.p. 197/41, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT : Ing. Martin Strnad, e-mail: [email protected]

Vzdělání v oboru pozemní stavby, praxe min. 3 roky, aktivní znalost AutoCAD a MS Office, vítána znalost REVIT/3D modelováním, vítána znalost BIM. Řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce:
projektování pozemních staveb od studie po prováděcí projekty a autorské dozory (projekty administrativních a průmyslové budov, škol, kulturních staveb, projekty bazénů atd.); spolupráce s projekčním týmem, jednání se subdodavateli i investorem.

ZAM. VÝHODY : platové ohodnocení dle praxe/zkušeností a výkonu, roční odměny; pružná pracovní doba, stravenkový paušál, dovolená navíc, příspěvek na dovolenou, na penzijní, na životní, na sport/kulturu, na zdrav.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Americká 197/41, Praha - Vinohrady, 12000, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:INTAR a.s., IČ: 25594443
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Ing. Martin Strnad
e-mail:[email protected]