PŘEJÍMACÍ TECHNIK v auto-pneu servisu / Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

FirmaContiTrade Services s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

* samostatný prodej zboží, pneumatik a autoservisních služeb vyžadující odborné a technické znalosti o vozidlech, náhradních dílech a servisních postupech
* poskytování odborné pomoci zákazníkům při výběru nabízeného zboží a služeb, navrhování zákazníkům řešení složitějších autoservisních oprav
* identifikování poškození na pneumatikách a vozidlech, převzetí a diagnostika vozidel do opravy, rozdělování úkolů v servise
* předávání znalostí a odborný rozvoj servisních mechaniků
* objednávání potřebných náhradních dílů k provedení opravy specifikované servisními mechaniky
* zajištění spolupráce se servisními subdodavateli (STK atp.)
* garance špičkové kvality veškerého nabízeného zboží i služeb
* zastupování vedoucího maloobchodní pobočky

Požadavky:

* SŠ vzdělání technického, nejlépe automobilního směru, případně vyučen v oboru automechanik či příbuzném oboru
* praxe v autoservisu na pozici přejímací technik velkou výhodou
* zkušenosti s maloobchodním prodejem vítány
* zkušenosti se skladovým hospodářstvím vítány
* příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti
* řidičský průkaz sk. B
* schopnost práce na PC (MS Office, skladové hospodářství)
* časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

- náborový příspěvek 20 000 Kč
- zázemí velké a stabilní společnosti
- finanční ohodnocení závislé na výkonu, v sezóny jaro a podzim nadstandardní
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
- možnost nákupu pneu za zvýhodněné ceny, týden dovolené navíc, stravenky a jiné benefity
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně v době 8.00-16.00 hod. v Auto-pneuservisu BestDrive

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Americká 240/73a, Liberec, 46007, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:ContiTrade Services s.r.o., IČ: 41193598

kontaktní osoba:Milan Těhník
telefon:724 463 959
e-mail:[email protected]