Strážný/á / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaPCO VIDOCQ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda16 800 Kč až 19 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: člen zásahové skupiny PCO-strážný/á, plnění úkolů při zajišťování ostrahy majetku a osob v rámci působnosti tohoto střediska
POŽADAVKY: výpis z rejstříku trestů, certifikát strážného (není podmínkou, možná pomoc při jeho získání).
NABÍZÍME: vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné
KONTAKT: telefonicky po-pá 8-14 hod, e-mailem

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:T. G. Masaryka 588, Litomyšl, 57001, Česko
mzda, plat (hrubý):16 800 Kč až 19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PCO VIDOCQ s.r.o., IČ: 42937591
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Marek Skřepský
telefon:606 683 728
e-mail:[email protected]