Učitelé fyziky a matematiky, fyziky a informačních technologií / Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

FirmaIntegrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda32 170 Kč

Místo výkonu práce: Obrněné brigády 2258/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - po zapracování možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Platové ohodnocení: od 32.170,- Kč (platové zařazení do 12. platové třídy, stupeň dle praxe).

Náplň práce:
komplexní vzdělávací a výchovná činnosti v předmětech fyzika, popřípadě fyzika a matematika, fyzika a informační technologie pro střední školy.

Požadujeme:
ukončené VŠ pedagogické vzdělání s aprobací fyzika, popřípadě fyzika a matematika nebo fyzika a informační technologie.

Nabízíme:
osobní ohodnocení, k dispozici mobilní telefon, notebook, 320 hodin dovolené, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek z FKSP v podobě Flexi Passu, další možnost vzdělávání se, v případě dojíždění možnost ubytování). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Obrněné brigády 2258/6, Cheb, 35002, Česko
mzda, plat (hrubý):32 170 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování: v případě dojíždění možnost ubytování
  • Dovolená navíc: 320 hodin dovolené

jméno zaměstnavatele:Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace, IČ: 00077461
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Dagmar Hrdličková
telefon:734522636
e-mail:[email protected]