SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA / Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

FirmaHRONOVSKÝ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení.

Náplň práce:
seřizování výrobních linek, jejich údržba a zajištění přidělené části výroby, spolupráce s oddělením kvality při dodržování výrobního standardu, vedení příslušné dokumentace.

Požadavky:
ochota pracovat ve třísměnném provozu, samostatnost a zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, odměna za plnění fondu pracovní doby, nadstandardní příplatky za směnnost, zvýhodněné paušály operátorů.
Budete pracovat v moderním čistém prostředí, dostanete možnost, naučit se něco nového.

Pro více informací a sjednání schůzky kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Za Továrnou 1099, Náchod, 54701, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:02. 01. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, odměna za plnění fondu pracovní doby, atd.

jméno zaměstnavatele:HRONOVSKÝ s.r.o., IČ: 26000458
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Bc. Tereza Rufferová
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.hronovsky.cz