Pomocná síla do kuchyně / Pomocníci v kuchyni

FirmaALIMENTUM REST s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda17 900 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

pomocné práce při přípravě závodního stravování; rozvoz obědů

Nabízíme:

obědy zdarma; prémie (osobní ohodnocení); možnost práce i na zkrácený úvazek

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky na čísle 777 580 916 nebo 777 580 915 - pan Chytil

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Loučská 503/31, Lipník nad Bečvou, 75131, Česko
mzda, plat (hrubý):17 900 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ALIMENTUM REST s.r.o., IČ: 25904370

kontaktní osoba:Ivo Chytil
telefon:777 580 916
e-mail:[email protected]