ŘIDIČ sk. C / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

FirmaDONICAR s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda31 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Hledáme řidiče skupiny C na solo v prosperující a zdravé firmě. Jedná se o Daf LF 45.250. Nakládky jsou stabilní v okolí Českých Budějovic a vykládá se zejména v příhraničí AT, DE odkud se vozí zpátečky zpět do jižních Čech, nebo se jezdí i poprázdnu. Parkování je v areálu v Českých Budějovicích, případně po dohodě v místě bydliště řidiče. Jezdí se od pondělí do pátku. Víkendy jsou vždy volné, když je řidič šikovný, vyjde mu i dvakrát v týdnu pauza doma. Svátky jsou buď volné, nebo s příplatkem. Pokud řidiči nevychází páteční dojezd domů a zůstal by například 30 km od ČB, dojedeme pro něj. Dispečer tyto stabilní přepravy zajišťuje už více než 5 let, dokáže tedy vše bezvadně vykomunikovat a naplánovat a zná veškerou problematiku dopravy, jelikož se jedná o bývalého řidiče. Každý řidič má přidělené své auto a na autech se řidiči nestřídají. Dodržení řádného výplatního termínu je samozřejmostí. Osobní přístup a přátelský kolektiv. Hledáme řidiče, který umí vzít za práci.


Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, psychologické vyšetření (psychotesty), karta do tachografu, čistý trestný rejstřík, spolehlivost, dodržování nařízení 561/2006 sb. (AETR)


Nabízíme:
minimální garantovanou mzdu 31.500,-, příplatky až 8.000,- dle pracovitosti a šikovnosti (takže téměř 40.000,- čistého měsíčně není problém), 13. plat, po dohodě možnost zálohy v průběhu měsíce, pravidelné školení řidičů.
Nástup: možný ihned nebo po dohodě.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail [email protected] nebo volejte na tel.: +420 725 252 965.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Rybníka 1876/9, Dobrá Voda u Českých Budějovic, 37316, Česko
mzda, plat (hrubý):31 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:DONICAR s.r.o., IČ: 04758676
datum zveřejnění nabídky práce:06. 01. 2023

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Frühbauer
telefon:725 252 965
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma DONICAR u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 31 500 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: U Rybníka 1876/9, Dobrá Voda u Českých Budějovic, 37316, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.