Asistent/asistentka do architektonického ateliéru / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaINTERALL CZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 40 000 Kč

Kontakt: Čapek Martin, tel.: 731 210 255, e-mail: [email protected] (8- 18 hod)
Podmínky: příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, ale i smysl pro týmovou práci , velmi
dobrá znalot spráce na PC, kreativní a logické myšlení
výhody: znalost grafických programů a technických výkresů, zájem o architekturu a interiérový design
náplň práce: zajištění běžného chodu ateliéru, komunikace s dodavateli a zákazníky, zpracování nabídek a objednávek

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nerudova 984/11a, Karlovy Vary - Stará Role, 36017, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:INTERALL CZ s.r.o., IČ: 03452701
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Martin Čapek
telefon:731 210 255
e-mail:[email protected]