Montážní dělníci výrobků a zařízení / Montážní dělníci ostatních výrobků

FirmaWORK PRO, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda16 200 Kč až 33 500 Kč

Popis nabídky práce:

spolehlivost, pečlivost

náplň práce: kompletování menších věcí a montáž výrobků a zařízení

zajištěné ubytování, doprava
osobní kontakt po tel. domluvě na adrese Plzeň, Koterovská 72 v době od 9:00 do 16:00 hod.
krátkodobé zaměstnání

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 200 Kč až 33 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:09. 03. 2022

jméno zaměstnavatele:WORK PRO, a.s., IČ: 03115674
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Nina Stratilová
telefon:604 107 759, 731 119 187
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Plzeňský kraj