Přípravář/ka / Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

FirmaALGON, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

místo výkonu práce: Louny, Postoloprtská 2956
Přípravář/ka:

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
schopnost orientace v projektové dokumentaci, čtení stavebních výkresů a technické dokumentace
schopnost týmové spolupráce
uživatelská znalost práce na PC, výhodou zkušenost v programech KROS a ASPE (není podmínkou)
schopnost samostatné práce, komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní přístup, flexibilita
Řidičský průkaz sk. B
Pozice vhodná i pro absolventy

Náplň práce:

Tvorba cenových nabídek, časových harmonogramů, objednávek a podkladů pro subdodavatele
Poptání a vyhodnocení nabídek subdodavatelů, vč. jednání s nimi
Příprava a ocenění změnových listů
Příprava podkladů pro realizační tým zakázky
Příprava podkladů pro fakturaci

Nabízíme:

zázemí stabilní stavební společnosti
práci na hlavní pracovní poměr
podílení se na významných projektech společnosti
různorodou a samostatnou práci v přátelském pracovním kolektivu
možnost rozvoje
odpovídající finanční ohodnocení, fixní mzda + osobní ohodnocení na základě pracovních výsledků
místo výkonu práce: Louny
nástup možný ihned
mobilní telefon, notebook
kontakt telefonicky od 7,00 do 16,00 na č. 605518838, email: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Louny 2956, 44001, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ALGON, a.s., IČ: 28420403
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Ing. Hana Plicková
telefon:605518838
e-mail:[email protected]