Mistr barvíř / Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

FirmaMILETA a.s.
ÚvazekHPP
Mzda27 000 Kč až 29 000 Kč

Popis nabídky práce:

MISTR BARVÍŘ
Popis pozice:
- obsluha barvících aparátů
- obsluha pomocných technologií (jeřáb, vysokozdvižný vozík, kotelna, kompresorovna)
mezioperační kotrola - nuancování odstínů
- vedení směny (1-2 podřízení)
- zpracování provozní dokumentace
- dodržování BOZP
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, 5 týdnů dovolené, zvýhodněný tarif na mobilní telefon, příspěvek na dopravu
Tel. kontakt možný od 7.00 - 15.00 hodin.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Elišky Krásnohorské 1585, Dvůr Králové nad Labem, 54401, Česko
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 29 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MILETA a.s., IČ: 45534403

kontaktní osoba:Ing David Trnka
telefon:603891373
e-mail:[email protected]