Instalatéři / Stavební instalatéři

FirmaLázně Darkov, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- Provádění instalatérských prací
- Kontrola, údržba a opravy vodovodních rozvodů

Co od Vás očekáváme
- Střední odborné vzdělání technického směru
- Praxi na obdobné pozici
- Fyzickou zdatnost
- Manuální zručnost
- Spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, schopnost řešit problémy

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Čsl. armády 2954/2, Karviná - Hranice, 73301, Česko
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Lázně Darkov, a.s., IČ: 61974935

kontaktní osoba:Ing. Magdaléna Václavíková
telefon:596372294
e-mail:[email protected]