Stavbyvedoucí / Hlavní stavbyvedoucí

FirmaDoprastav, a.s., organizační složka Praha
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
kompexní řízení projektů, zasjištění objednávek, smluv o dílo a odsouhlasování faktur. Sledování finanční toky a ekonomickou stránku celé stavby.Dodržování EMS, BOZP a PO

Co budeš potřebovat: SŠ/VŠ, praxe v oboru, autorizační zkouška výhodou, týmová spolupráce, komunikačnídovedmosti, řidičský průkaz sk.B, flexibilita, spolehlivost, znalost na PC.

Zaměstnanecké výhody: Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Zajímavé finanční ohodnocení (základní složka mzdy+měsíční prémie+roční prémie). Firemní aitomobil + telefon. Příspěvek na penzijní připojištění. Odměny k životnímu a pracovnímu jubileu. Stravné/stravenkový paušál.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Letiště 1936, Otrokovice, 76502, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:15. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:Doprastav, a.s., organizační složka Praha, IČ: 49281429
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:František Šváb
telefon:724 745 558
e-mail:[email protected]