PROJEKTANT / PROJEKTANTKA ZAKÁZEK / Zahradní a krajinní architekti

FirmaOK ZAHRADY s. r. o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Možnost prodloužení pracovního poměru

Požadavky
- vzdělání nebo praxe v oblasti zahradnictví, botaniky či jiného příbuzného oboru
- znalost rostlinného sortimentu
- schopnost nakrestli funkční projekt

Náplň práce:

- komunikace se zákazníky, oborné poradenství a konzultace
- práce v terénu - průzkum, fotodokumetnace, měření, inventarizace a hodnocení dřevin
- tvorba projektů a výkazů výměr, plán následné péče
- tvorba závlahových systémů a kalkukace
- prezentace klientovi
Nabízímne
přední firma v zahradnickém oboru, nové stroje a vybavení, moderní zázemí prosperující firmy, kariérní a osobnostní růst, podíl na výsledku hospodaření firmy, jasné a spravedlivé podmínky odměňování
- Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (po - pá; 8 - 15)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jos. Jungmanna 1735, Nový Bydžov, 50401, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2022

jméno zaměstnavatele:OK ZAHRADY s. r. o., IČ: 28768655

kontaktní osoba:Bc. Marcela Menčíková
telefon:730 150 088
e-mail:[email protected]