Specialista zákaznického servisu s AJ / Specialisté v oblasti organizace a řízení práce

FirmaRobertshaw CZ Limited, odštěpný závod
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 40 000 Kč

Popis nabídky práce:

Co vás čeká?
- Každodenní komunikace s klíčovými zákazníky (také mimo EU),
- řešení požadavků zákazníka,
- úzká spolupráce s oddělením nákupu,
- vyřizování a vkládání objednávek do systému,
- potvrzování termínů, sledování průběhu dodávek včetně případných urgencí,
- sledování skladových zásob,
- zadávání požadavků na dopravu a následná komunikace s dopravci,
- příprava celních dokumentů a průvodních dokladů,
- spolupráce a komunikace s plánovačem výroby, expedicí a ostatními odděleními v rámci společnosti,
- pracovní pozice s potenciálem růstu na vedoucí pozici s možností vedení týmu až 5 referentů, zajišťování organizace práce činností zákaznického servisu a komunikace s globálním vedením a obchodníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
- angličtina slovem i písmem,
- komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni,
- orientace na zákazníka, týmový hráč,
- orientace v ekonomických aspektech společnosti (např. výše zásob, plnění plánovaných prodejů, atd.),
- práce s PC, Microsoft Office (uživatelská úroveň),
- zkušenost s prací na obdobné pracovní pozici.
Zaměstnanecké výhody: Co u nás najdete:
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- týden dovolené navíc
- pružnou pracovní dobu, zkrácený úvazek 37,5 hod/týden
- nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění
- 41 Kč denně stravenkový paušál
- kantýna a teplá jídla na pracovišti (výběr z 6 jídel)
- kafetérie
- podporující tým a stabilitu mezinárodní společnosti

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dlouhá 2152/4, Šternberk, 78501, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod, IČ: 07847416

kontaktní osoba:Marcela Crhonková
telefon:587805204
e-mail:[email protected]