OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

FirmaDELPHI plus s.r.o.
ÚvazekHPP

Náplň práce:
obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobku z pryže
- Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (po - pá, 8:00 - 16:00)

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, schopnost práce v nočních směnách, bez zdravotního omezení
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Akademika Bedrny 531/8a, Hradec Králové - Věkoše, 50003, Česko
mzda, plat (hrubý):23 100 Kč až 31 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:08. 04. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: přísp. na ubytování, stravu; příplatky dle kolekt. smlouvy (docházk. bonus aj.)

jméno zaměstnavatele:DELPHI plus s.r.o., IČ: 27854051
počet volných pracovních míst:5

kontaktní osoba:Monika Teniková
telefon:603 450 207
e-mail:[email protected]