PRODAVAČ / PRODAVAČKA V KANTÝNĚ / Prodavači potravinářského zboží

FirmaMEDOS - STRAVOVÁNÍ s.r.o.
ÚvazekHPP

Náplň práce:
svačinový prodej, samostatně objednávky a ocenění zboží; inkaso na pokladně, terminál EET. Doplňkově prodej novin, terminál Sazka, balíky.
- Prac. doba: pondělí - pátek (5:00 - 13:30), soboty a neděle volné

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pražská třída 322/4, Hradec Králové - Kukleny, 50004, Česko
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:MEDOS - STRAVOVÁNÍ s.r.o., IČ: 25292692
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Eva Cejnarová, jednatelka
telefon:721 780 791
e-mail:[email protected]