TRAKTORISTA / TRAKTORISTKA / Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

FirmaZemědělské družstvo Nechanice
ÚvazekHPP

Náplň práce:
práce na úseku živočišné výroby, obsluha zemědělské techniky v živočišné výrobě

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
  • Jiné, kladný vztah ke zvířatům
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nechanice 103, 50315, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody: možnost podnik. rekreace, přísp. na penzijní nebo životní pojištění

jméno zaměstnavatele:Zemědělské družstvo Nechanice, IČ: 00123749

kontaktní osoba:Josef Vyčítal
telefon:602 130 117
e-mail:[email protected]