Číšníci / servírky / Číšníci a servírky

FirmaChateau Mcely s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň:
prostírání stolů, obsluha hostů restaurace; přijímání objednávek na pokrmy a nápoje a jejich předávání do kuchyně nebo zaměstnancům u baru, podávání pokrmů a nápojů u stolu; sklízení stolů a předávání použitého nádobí a příborů zpět do kuchyně; předkládání účtů, přijímání plateb, obsluha pokladen a přístrojů na platební karty;

Očekáváme: nadšení do práce v týmu, chuť pracovat v hotelovém prostředí, sdílet společné firemní hodnoty, přátelskou povahu, časovou flexibilitu, komunikativnost;

Nabízíme:
slevy na naše služby a produkty, firemní teambuildingy, stravenky, příspěvky na obuv, na kadeřníka, na jazykové kurzy, masáž, produkt z naší kosmetické kolekce;

Zájemci nás mohou kontaktovat telefonicky nebo na e-mail.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mcely 61, 28936, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Chateau Mcely s.r.o., IČ: 26728796
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Petra Horáková
telefon:606020234
e-mail:[email protected]