Kvalifikovaný dělík/dělnice / Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

FirmaGabriel s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda100 Kč až 140 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

požadujeme: řemeslné zkušenosti.

Náplň práce:

- výsadba a ošetřování rostlin na realizačních zakázkách
- ruční nakládka, vykládka a přemísťování materiálů (rostliny, substráty, hnojiva)
- obsluha a základní údržba závěsných nářadí a jednoduchých účelových zařízení
- práce s mechanizací podle dosažené kvalifikace
- drobné stavební a řemeslné práce dle dosažené kvalifikace
- řízení motorových vozidel

Nabízíme:
možnost dalšího vzdělání, zvyšování kvalifikace, průběžná školení.
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Terezín - Litoměřice - České Kopisty 208, 41201, Česko
mzda, plat (hrubý):100 Kč až 140 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
datum ukončení pracovního poměru:16. 12. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody
  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: finanční výhody dle odvedené práce
  • Jiné výhody: stravenky, zvláštní ceník pro zaměstnance pr nákup rostlin i půjčovnu techniky

jméno zaměstnavatele:Gabriel s.r.o., IČ: 25419455

kontaktní osoba:Jitka Růžičková
telefon:737 281 835
e-mail:[email protected]