TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE / Elektrotechnici a technici energetici

FirmaLoxone s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- programování v našem softwaru Loxone Config
- vzdálená správa instalací
- správa technického zázemí Office
- analýza a odstraňování problémů u našich partnerů
- testování prototypů produktů a softwarových aktualizací
- odborná podpora partnerů on-line (nejezdíme do terénu)
- správa on-line technické dokumentace

Požadujeme:

- dokončené technické vzdělání - znalosti absolventů střední školy oboru elektro,
- § 50 - výhodou
- zájem o moderní technologie
- výborné komunikační schopnosti
- aktivní znalost AJ či NJ podmínkou (Slovenština výhodou)
- pokročilá znalost práce s PC
- smysl pro zodpovědnost, samostatnost a chuť se sebevzdělávat

Nabízíme:

- platové ohodnocení od 30 000,- Kč
- možnost podílet se na netradičních projektech nejen v ČR
- plný úvazek s možností na dobu neurčitou
- špičkové know-how a zkušenosti leadera v oboru
- práce v nejmodernějším Officu - vlastní kavárna,bar, sauna a posilovna
- firemní akce a zaměstnanecké slevy
hodinové pauzy na oběd a pracovní doba v pátek do 12:00

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Staré trati 1775/3, České Budějovice, 37011, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Loxone s.r.o., IČ: 28158776
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Lenka Metelcová
telefon:380 429 000
e-mail:[email protected]