Operátor/ka DTP, grafik/grafička / Pracovníci přípravy tisku

FirmaK a S, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 32 000 Kč

Náplň práce : tvorba firemních dokumentů a grafiky pro tisk i web - katalogy, brožury, letáky, novinky, bannery, reklamní předměty apod. Platforma Mac.
Požadujeme : vzdělání SŠ, kreativitu a estetický cit, velmi dobrou znalost Adobe CS (InDesign, Photoshop, Illustrator).
Nabízíme kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti a v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.
Životopisy s ukázkou Vaší práce o velikosti do 15MB prosím zasílejte na e-mail: [email protected], do subjektu zprávy uveďte text : DTP.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pardubice - Dražkovice 157, 53333, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:K a S, s.r.o., IČ: 49815334

kontaktní osoba:Jan Vybíral
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:č. p. 157, Dražkovice, 533 33 Pardubice