ASISTENT/KA PRODEJE - převážně práce v oddělení ovoce a zelenina / Prodavači v prodejnách

FirmaKaufland Česká republika v.o.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Jedná se o nově budovanou prodejnu v Č. Budějovicích
Popis pracovní pozice
- vyskladňování a doplňování zboží
- kontrola kvality, čerstvosti a cenového značení
- vyskladňování zboží
- doplňování zboží
- další činnosti, které souvisí s prací v obchodě
Požadavky na uchazeče
- vstřícné jednání se zákazníky
- fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce)
- ochotu učit se novým věcem v rámci různých oddělení
- ochotu pracovat o víkendech a svátcích
- trestní bezúhonnost
Poznámka k pracovní době: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
Zam. výhody:
- možnost nastartovat kariéru v úspěšné mezinárodní společnosti
- různorodou pracovní náplň
- super kolektiv
- rozpis směn 14 dní dopředu

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:České Budějovice, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2021

jméno zaměstnavatele:Kaufland Česká republika v.o.s., IČ: 25110161
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Štěpána Lenderová
telefon:702 277 661
e-mail:[email protected]