KOORDINÁTOR SMĚNY / Prodavači v prodejnách

FirmaKaufland Česká republika v.o.s.
ÚvazekHPP
Mzda29 250 Kč

Popis nabídky práce:

Jedná se o nově budovanou prodejnu v Č. Budějovicích
Popis pracovní pozice
- práce na prodejní ploše a koordinace přiděleného oddělení bez přímé vedoucí zodpovědnosti
- plánování a umísťování akčního zboží, kontrola kvality a trvanlivosti
- spolupráce na odborném rozvoji zaměstnanců
- zajištění plynulého chodu všech oddělení s čerstvým zbožím
- kontaktní osoba pro zákazníky (řešení podnětů)
Požadavky na uchazeče
- střední školu nebo vyučení
- zkušenost z obchodu a zkušenost s vedením lidí
- uživatelskou znalost práce na PC
- ochotu pracovat o víkendech a svátcích
- trestní bezúhonnost
Poznámka k pracovní době: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
Zaměstnanecké výhody:
- až 5 týdnů dovolené
- placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- odměny za pracovní jubilea a životní události
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:České Budějovice, Česko
mzda, plat (hrubý):29 250 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2021

jméno zaměstnavatele:Kaufland Česká republika v.o.s., IČ: 25110161

kontaktní osoba:Štěpána Lenderová
telefon:702 277 661
e-mail:[email protected]