OBSLUHA STROJŮ - TECHNOLOG/-OŽKA / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

FirmaePack s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč až 22 000 Kč

Popis nabídky práce:

OBSLUHA STROJŮ - TECHNOLOG/-OŽKA
- vhodné i pro OZZ

POŽADUJEME:
- Aktivní přístup k plnění úkolů, technické a logické myšlení, čtení v technických výkresech, přesnost a preciznost práce, samostatnost, loajalita.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Seřizování a nastavování strojního zařízení na zpracování papíru a lepenky, obsluha několika strojů pro výrobu obalů z vlnité lepenky, údržba technického vybavení.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dopravu, kvartální bonusy v závislosti na výkonu výrobní části, prémiová složka mzdy při dosažení cílů, roční bonus, vzdělávání v oboru.

S SEBOU RESPIRÁTOR (bez respirátoru nebudete puštěni do areálu).

HLÁSIT SE: Střihavková Lucie Ing., tel.: 605 200 127, e-mail: [email protected], osobně pouze po předchozí domluvě (respirátor s sebou)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Obchodní 22, Most - Velebudice, 43401, Česko
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ePack s.r.o., IČ: 28709578
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Lucie Střihavková
telefon:605 200 127
e-mail:[email protected]