Oděvní technik/technička - výšivka / Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

FirmaKROK CZ, v.o.s.
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč až 21 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň:

Jedná se o pracovní pozici oděvní technik/čka- výšivka, pro obsluhu nového vyšívacího stroje. Vyšívání firemního loga na pracovní oděvy.

- přípravné práce (kontrolní vzorek, značení a upínání výrobku)
- nastavování požadovaných parametrů výšivek
- sledování procesu samotného vyšívání
- kontrola zpracovaného materiálu na vstupu a výstupu z vyšívacího stroje
- kontrola kvality výšívky, složení a zabalení výrobku
- ošetřování a běžná údržba stroje

Požadavky zaměstnavatele:
- manuální zručnost
- ochotu učit se novým věcem

Zaměstnavatel nabízí:
- zajímavou práci v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti s dlouhou tradicí
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- práci na plný úvazek v jednosměnném provozu od 6,00 do 14,30 hodin
- dotované stravování v závodní jídelně, kantýna
- možnost výhodného telefonování
- poukázky Flexi Pass

Informace:
- telefonicky na čísle 581 698 365 paní Ĺudmila Opravilová v pracovní dny od 8,00 do 14,00 hodin
- e-mailem: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hranice - Přerov - Hranice I-Město 2247, 75301, Česko
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč až 21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2022

jméno zaměstnavatele:KROK CZ, v.o.s., IČ: 47984601

kontaktní osoba:Ludmila Opravilová
telefon:581 698 365
e-mail:[email protected]