Strojník vodohospodářského zařízení / Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody)

FirmaVodovody a kanalizace Přerov, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda140 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Čistírna odpadních vod Kojetín

Popis pracovní pozice:
- Obsluha provozu mechanicko biologické čistírny v Kojetíně
- Obsluha čerpadel a veškerého strojního zařízení, odstraňování odpadů
- Strojní údržba a nátěry technologického zařízení, sečení trávy, odklízení sněhu

Požadavky:

- vzdělání střední odborné s výučním listem
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost logického uvažování, ochota učit se nové věci
- spolehlivost, pečlivost, přesnost, samostatnost, zručnost, časová flexibilita

Zaměstnanecké výhody:
- měsíční a pololetní prémie, stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní a životní pojištění

Kontakt pro zájemnce:
- e-mail: [email protected]
- telefonicky (v pracovní dny od 6:30 do 14:30) - paní Minaříková Jaroslava, tel: 581 299 117
- osobně (v pracovní dny od 6:30 do 14:30) - personální oddělení, paní Minaříková Jaroslava, na adrese Vodovody a kanalizace Přerov, a.s., Šířava 483/21, 750 02 Přerov

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kojetín - Přerov, Česko
mzda, plat (hrubý):140 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Vodovody a kanalizace Přerov, a.s., IČ: 47674521
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Jaroslava Minaříková
telefon:581 299 117
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://www.vakprerov.cz/