Obsluha stacionárních strojů a zařízení / Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

FirmaGi Group Czech Republic, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda26 400 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
práce ve výrobě hygienických potřeb - obsluha strojů, balení

Požadujeme:
SOU výhodou, ochotu pracovat ve 3 směnném provozu, manuální zručnost, spolehlivost, dochvilnost

Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, dotované ubytování

kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 - 16:30

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vesecko 491, Turnov - Daliměřice, 51101, Česko
mzda, plat (hrubý):26 400 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:22. 11. 2021
datum ukončení pracovního poměru:18. 02. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:Gi Group Czech Republic, s.r.o., IČ: 24791547
počet volných pracovních míst:16
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Lucie Machotková
telefon:602385151
e-mail:[email protected]