IT Administrator (servery, sítě) / Technici počítačových sítí a systémů

FirmaASUS Czech Service s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 35 000 Kč

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 732 736 238, e-mail: [email protected]

Náplň práce:

- nastavení a údržba systému výrobní linky (včetně SQL příkazů)
- instalace a nastavení klientských a serverových stanic
- údržba přidělených serverů/zařízení a zajištění bezporuchového chodu
- zálohování (data, nastavení) přidělených serverů/zařízení
- základní práce se sítěmi LAN
- podpora interních uživatelů
- správa objektů v Active Directory
- nastavování přístupových práv
- řešení výpadků služeb (+ analýza a návrhy opatření)
- vytváření dokumentace související s přiděleným HW
- vytváření manuálů a návodů k používanému SW
- pravidelný reporting

Požadavky:

- zkušenosti s databázemi (MySQL/MSSQL/Oracle)
- instalace a nastavení OS Windows (koncový uživatelé, servery)
- zkušenosti se skriptováním
- obecné znalosti IT technologií (správa HW, sítí, antiviry)
- nutná znalost AJ v oboru IT
- znalost MS office

Zaměstnanecké výhody:
- pružná pracovní doba
- měsíční / roční bonus
- Multisport karta
- stravenky
- dodatková dovolená
- zdravotní volno
- jazykové kurzy v pracovní době

Nástup od: ihned (dohodou)

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, znalost MS Office
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, nutná znalost AJ v oboru IT
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hrušovská 2678/20, Ostrava, 70200, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 11. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: měsíční/roční odměny
  • Jiné výhody: Multisport karta, stravenky, sick days, aj.

jméno zaměstnavatele:ASUS Czech Service s.r.o., IČ: 28615271
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Mgr. Christu Lambrini
telefon:732 736 238
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.asus.com