MISTR - LISOVNA, SVAŘOVNA, OBROBNA / Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

FirmaB a K production s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

PP na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:

- zajištění plnění úkolů výroby na základě výrobních zakázek
- zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce
- rozdělování práce podřízeným,
- organizace práce
- zodpovědnost za dodržování výrobní dokumentace
- komunikace s ostatními útvary podniku
- zaučování nových zaměstnanců
- spoluúčast na zlepšování procesů.

Požadavky:

- SŠ vzdělání technického/strojírenského směru
- znalost oboru - zakázková kovovýroba
- praxi na obdobné pozici min. 2 roky
- zkušenost s vedením týmu (více než 10 pracovníků)
- řidičský průkaz sk. B
- systémového ducha
- flexibilitu, spolehlivost a organizační schopnosti.

Nabízíme:
dotované závodní stravování, měsíční příspěvek na dopravu, měsíční odměna za docházku , příspěvek na ZP, 5 týdnů dovolené.
Pracovní doba od 6ti do 14ti v případě rozšíření 2. směny od 14ti do 22hod.
První kontakt: BcA. Kateřina Hřídelová tel. 734 852 556 (ve všední dny mezi 7:00 - 17:00 hod.), email: [email protected] A DOMLUVIT SCHŮZKU.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ke Statku 18, Písek - Písek - Purkratice, 39701, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:12. 10. 2022

jméno zaměstnavatele:B a K production s.r.o., IČ: 63250471

kontaktní osoba:BcA. Kateřina Hřídelová
telefon:734 852 556
e-mail:[email protected]