Skladník / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaKrnovské opravny a strojírny s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda16 800 Kč až 18 000 Kč

Popis nabídky práce:

místo výkonu práce : Stará Ježnická 1556/1, Krnov

Požadujeme:
zkušenosti s prací ve skladě výhodou, fyzickou zdatnost, základní znalost práce na PC, systematický přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, průkaz řidiče VZV výhodou.

Pracovní náplň:
příjmy dodávek materiálů na sklad, výdeje materiálů ze skladů na provozy, garance a kontrola správnosti uskladnění zboží, manipulační činnosti, fyzická péče o sklad a plochy skladů, evidence příjmů a výdajů v podnikovém IS, provádění fyzických inventur
Zaměstnanecké výhody: dotované závodní stravování, příspěvek na dopravné, prémie, odměny, 20 + 5 dní dovolené
Hlásit se na e-mail [email protected] nebo na tel. č. 554 605 407 /8-13 hod./ nebo osobně v sídle společnosti /8-13 hod./
Z : 12.10.2021

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Stará Ježnická 1556/1, Krnov - Pod Bezručovým vrchem, 79401, Česko
mzda, plat (hrubý):16 800 Kč až 18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:Krnovské opravny a strojírny s.r.o., IČ: 46581146

kontaktní osoba:Ing. Michaela Hollá
telefon:554605407
e-mail:[email protected]