Operátoři galvanické linky / Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

FirmaMASSAG, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč

z: 12.10.2021, a: 21.10.2021 - osobní kontakt v místě výkonu práce

Náplň práce:

obsluha linky na provádění povrchových úprav v souladu s provozním řádem, kontrola procesu povrchových úprav, kontrola kvality výrobků, kontrola používaných lázní, nepřetržitý provoz.

Požadavky:

vzdělání SOU/SŠ, uživatelská znalost práce na PC (MS-Office), schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost, důslednost, spolehlivost, ochota pracovat ve třísměnném provozu, technické myšlení.

Zaměstnanecké výhody:
mzda dle délky praxe, odborná školení, osobní ohodnocení, týden dovolené navíc, stravenky

Kontaktní osoba:
Petr Jaroš, telefonicky od 8:00 - 14:00 hod. na čísle 602 524 333, osobně v místě výkonu práce, emailem: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Opavská 272/2, Bílovec, 74301, Česko
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:MASSAG, a.s., IČ: 00010367
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Petr Jaroš, personalista
telefon:602 524 333
e-mail:[email protected]