Ekonom školy - účetní / Účetní všeobecní

FirmaZákladní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda31 000 Kč až 38 000 Kč

Popis nabídky práce:

z: 12.10.2021 Místo vhodné i pro OZZ.

Náplň práce:

Běžná účetní agenda, zpracování faktur a účetních dokladů, účetní závěrky vč. inventarizace, daňová problematika (DPH, majetkové…)

Požadujeme:

- min. 5 let praxe v účetnictví větší společnosti (výhoda praxe v příspěvkové organizaci)
- znalost podvojného účetnictví
- znalosti problematiky příspěvkových organizací
- orientace v problematice DPH
- SŠ/VŠ vzdělání, ekonomický směr
- loajalitu, pozitivní přístup, týmová práce
- uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word)
- znalost a praxe s účetním programem Fenix výhodou
- prokazatelné reference
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek FKSP
Kontakt: Mgr. Magda Trávníčková, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Ekonomika
  • Ekonomika - podvojné účetnictví
  • Ekonomika - fakturace
  • Ekonomika - skladové účetnictví
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tyršova 144/1, Nový Jičín, 74101, Česko
mzda, plat (hrubý):31 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 01. 2022
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2024

jméno zaměstnavatele:Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace, IČ: 62330136

kontaktní osoba:Mgr. Magda Trávníčková
telefon:556 806 448
e-mail:[email protected]