Pracovník/ce e-shopu lékárny / Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

FirmaNemocnice Šumperk a.s.
ÚvazekHPP
Mzda26 000 Kč

Nemocnice Šumperk a.s. přijme pracovníky e-shopu lékárny. Zahajujeme provoz e- shopu. Příležitost i pro sehraný dvojčlenný tým. Hledáme pracovníky se smyslem pro obchod na řízení a správu e-shopu!

Požadujeme:

- SŠ s maturitou;
- jakákoliv praxe v e-shopu výhodou;
- pozitivní přístup k práci s PC (MS Windows, MS Office);
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič;
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
- organizační schopnosti, příjemné vystupování, pozitivní a proklientský přístup.

Náplň práce:

- příjem a správa objednávek;
- objednání chybějících položek u dodavatele;
- příjem objednaných položek;
- kompletace objednávky;
- balení - objednávky dopravce, tisk dopravních štítků;
- předání dopravci;
- uzavření objednávky, tisk faktur;
- evidence, archivace, skartace.

Nabízíme:

- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci, skvělou výzvu nově se rozjíždějícího projektu;
- plný pracovní úvazek + jednosměnnou pracovní dobu; flexibilitu s ohledem na specifika provozu;
- stálé místo výkonu zaměstnání Šumperk;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení + široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity: https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance - Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

K žádosti o zařazení do výběrového řízení je třeba doložit:
- strukturovaný profesní životopis;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

Pracovní doba 8:00-16:00 hod., případně 07:00 - 15:00 hod. Kontaktujte nás nejlépe prostřednictvím možnosti "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" (https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/nabidka-prace) nebo e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nerudova 640/41, Šumperk, 78701, Česko
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:Nemocnice Šumperk a.s., IČ: 47682795
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Ing. Mgr. Renata Vaverková
telefon:583334562
e-mail:[email protected]