UKLÍZEČ/KA / Ostatní uklízeči a pomocníci

FirmaVŠE PRO TISK s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda4 500 Kč

Popis nabídky práce:

Místo je vyhrazené pro osobu se ZZ nebo OZP.

Náplň práce:

Hledáme kolegyni nebo kolegu na zkrácený úvazek na pravidelný úklid kanceláří, prodejny a skladu), která/ý bude udržovat běžný pořádek. Pracovní úvazek bude max. 10 hodin týdně (2x v týdnu po 5 hodinách, nebo dle domluvy, k úklidu musí dojít v hodinách mezi 8-16 hodin).
Požadujeme manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost.
Prosíme o zaslání informací o Vás včetně kontaktních údajů do e-mailu [email protected] Zpětně Vás budeme kontaktovat.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Budějovická 416/22, Písek - Písek - Budějovické Předměstí, 39701, Česko
mzda, plat (hrubý):4 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:VŠE PRO TISK s.r.o., IČ: 28069153
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Eva Římanová
e-mail:[email protected]