Obráběč kovů / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

FirmaTATRA TRUCKS a.s.
ÚvazekHPP
Mzda23 900 Kč

Popis nabídky práce:

z.:11.10.2021 - souhlas se zaměstnaneckou kartou
Osobní kontakt - každý čtvrtek od 08-15:00 hod

Pracovní náplň:

- obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN,
- příp. seřizování CNC obráběcích strojů .

Požadujeme:

- znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidly,
- samostatnost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet,
- práci ve dvousměnném provozu
- obsluha konvenčních strojů - vrtaček, frézek, brusek a soustruhů

Zaměstnanecké výhody:
- dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů),
- cafeteria systém - program BENEFIT PLUS,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- roční bonus za splnění ukazatele EBIDTA dle platné Kolektivní smlouvy,
- výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky,
- závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy,
- odměna při životním výročí a stabilizační odměna,
- závodní stravování,
- oceňování dárcovství krve a kostní dřeně,
- firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivit

Kontakt: Danuše Schindlerová, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 15:00 hod. na tel. č.: 556 492 492

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Areál Tatry 1450/1, Kopřivnice, 74221, Česko
mzda, plat (hrubý):23 900 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:TATRA TRUCKS a.s., IČ: 01482840
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Danuše Schindlerová
telefon:556 492 492
e-mail:[email protected]