Pracovníci ostrahy - strážný / Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

FirmaBBS OCHRANA MAJETKU s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda19 000 Kč až 21 000 Kč

Jen pro OZP. 12 h směny - ranní/noční - zkrác. úvazek - 30 h týdně

Nabízíme:

" Osobní přístup vedoucího
" Práci na stálém pracovišti
" Práci na směny, s možností individuálního plánu směn
" Práci na hlavní pracovní poměr s nárokem na dovolenou
" Příplatky za noční, víkendy, svátky, …
" Zaškolení
" Možnost dotovaného stravování

Požadujeme:

" Čistý trestní rejstřík
" Spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu

Výhodou je certifikát a zkušenosti s EPS.

Náplň práce:

" Evidence a kontrola (vozidel, osob)
" Obsluha kamerových systémů
" Komunikace s manažerem ostrahy a se zástupcem střeženého objektu
" Obsluha EPS

Zaměstnanecké výhody: Příplatky za ID a OZZ

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Nové Hospody 1155/1, Plzeň - Skvrňany, 30100, Česko
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 21 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:noční provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o., IČ: 64358836
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Michaela Smržová
telefon:800 205 206 (8-14 h)
e-mail:[email protected]