Číšník/servírka / Číšníci a servírky

FirmaHotel Dlouhé Stráně, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda17 800 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha hostů, bez inkasa tržeb.
Nástup možný ihned, doba určitá s možností prodloužení. Vyučení nebo praxe v oboru výhodou, zaměstnance mimo obor zaučíme. Požadujeme spolehlivost, trestní bezúhonnost, chuť do práce, milé chování k zákazníkům.
Výhodná dopravní dostupnost hotelu: vlaková zastávka Kouty n. Desnou - 150 m od hotelu, autobusová zastávka Loučná n. Des., Kouty n. Des., pošta - 500 m.
Prac. doba turnusová - začátek směn obvykle v 6:30. Zaměstnanecké benefity: personální strava, možnost levného personálního ubytování pro dojíždějící, slevy na hotelové wellness centrum, hotelový bowling a posilovnu. Slevy na ubytování v hotelové síti ENERGOTIS (Praha).
Kontakt: telefonicky pracovní dny do 13:00 hod., e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Loučná nad Desnou - Rejhotice 72, 78811, Česko
mzda, plat (hrubý):17 800 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 11. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o., IČ: 48391310
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Marcela Kopřivová
telefon:606689297
e-mail:[email protected]