REKLAMAČNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE / Reklamační referenti

FirmaREMANTE GROUP s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda27 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

*KO: Hirčová Alexandra, e-mail: [email protected]emante.com

Požadujeme:

- vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- znalost anglického nebo polského jazyka výhodou
- znalost systému Pohoda - výhodou
- dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)
- zkušenosti z automobilového průmyslu - výhodou
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- prémie, motivační ohodnocení dle výsledků
- profesní růst
- pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
- dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days
- stravenkový paušál do mzdy v hodnotě 55 Kč/den
- Multisport karta
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění 18 000 Kč
- příspěvek na dopravu (nad 20 km dojíždění)
- výhodný mobilní tarif
- příplatek za práci o víkendu nad rámec zákona - ve výši 25%

Náplň práce:

- řešení agendy reklamací od A do Z (komunikace s dodavateli, zákazníky a přepravními firmami)
- zpracování agendy reklamací v ERP systému
- vyřizování emailové dokumentace
- fotodokumentace reklamovaného dílu při příjmu a odesílání
- pravidelný reporting o dosažených výsledcích a plnění stanovených úkolů

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Na Starém břehu 2756/7, Opava - Předměstí, 74601, Česko
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2022

jméno zaměstnavatele:REMANTE GROUP s.r.o., IČ: 02617862
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Alexandra Hirčová, personální asistentka
e-mail:[email protected]