Koordinátor/ka údržby / Technici dispečeři chemické výroby a pracovníci v příbuzných oborech

FirmaCray Valley Czech s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 45 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- Řídí a dozoruje dodávky externí údržby včetně služeb pro chemický provoz (v oborech: strojní, elektro, měření a regulace, řídící systém, atd.)
- Zodpovědnost za stav zařízení a odstranění závad
- Plánování povinných a pravidelných revizí - inspekční prohlídky a udržování záznamů o jejich provedení
- Vedení, správa a reportování stavu rozpočtů
- Plánování a realizace zarážkových prací
- Poskytování technické podpory pro audity
- Hodnocení dodavatelů
- Implementuje pravidla BOZP a školí
- Spravuje změnová řízení
- Spravuje technickou dokumentaci

Co požadujeme:
- Středoškolské vzdělání zakončené maturitou, technický obor výhodou
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Smysl pro bezpečnost práce a zodpovědný přístup
- Samostatnost, analytické myšlení
- Uživatelská znalost MS Office
- Znalost norem ISO 9001, ISO 14001 a principů řízení ztrát výhodou
- Zkušenosti s řízením externích dodavatelů výhodou
- Hovorová znalost anglického jazyka
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání a odpovídající ohodnocení
- Příspěvek na stravování a týden dovolené navíc
- Příspěvek na dětskou rekreaci, na penzijní připojištění a jiné stabilizační odměny
- Jazykové kurzy
- A další firemní benefity odpovídající Vašemu výkonu Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení (ukončené závěrečnou zkouškou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:O. Wichterleho 810, Kralupy nad Vltavou - Lobeček, 27801, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Cray Valley Czech s.r.o., IČ: 27254984

kontaktní osoba:Dagmar Břinčilová
e-mail:[email protected]