Číšník/číšnice / Číšníci a servírky

FirmaMP Hotels s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč až 21 000 Kč

Popis nabídky práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
obsluha hostů
Požadujeme komunikativní a příjemnou osobu.
Nabízíme dobrý kolektiv, flexibilní pracovní doba (krátký/dlouhý týden).
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (604 556 406, 10:00 - 15:00).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Havlíčkova 1080, Pardubice - Zelené Předměstí, 53002, Česko
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč až 21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:MP Hotels s.r.o., IČ: 28966015

kontaktní osoba:Jaroslava Hrubá
telefon:604 556 406
e-mail:[email protected]