Reporting Specialist / Úředníci v oblasti financí

FirmaDEFEND INSURANCE HOLDING s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 55 000 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt: e-mail: [email protected]

NÁPLŇ PRÁCE:
Vytváření a generování obchodních reportů pro mezinárodní klienty
Zadávání kalkulací do interního systému
Účast na dalších projektech
POŽADUJEME: dobrá znalost AJ, Excellu, částečná znalost ACCESS a SQL výhodou, analytické myšlení, smysl pro detail

Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, zdravotní volno, školení, příspěvek na sport, bonusy.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Roztylská 1860/1, Praha - Chodov, 14800, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 55 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:DEFEND INSURANCE HOLDING s.r.o., IČ: 24123480
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Markéta Hinaisová
e-mail:[email protected]