Vedoucí autoservisu / Vedoucí úředníků v logistice

FirmaAndy-auta s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč až 50 000 Kč

Hledáme nového kolegu/gyni do našeho týmu, na pozici vedoucí autoservisu.

Náplň práce:

Aktivní komunikace s klienty a zaměstnaci auutoservisu, koordinace práce zaměstnanců, kontrola harmonogramu oprav, komplexní řešení a řízení logistiky, administrativa spojená s chodem autoservisu

Požadujeme:

SŠ vzdělání - technický směr výhodou, odpovídající praxi v oboru min. 2 roky, velmi dobré komunikační schopnosti, srozumitelné a jasné vyjadřování, přesvědčivé a sebejisté vystupování, vysoké pracovní nasazení, ochota k dalšímu vzdělání, výpis z RT, ŘP sk. B.

Nabízíme:

finanční ohodnocení: 40.000 - 50.000,- Kč hrubého
Pracovní doba: PO-PÁ 8:00-17:00
Místo výkonu práce: Tábor, Vožická 2504

Kontakt: telefonicky (8:00 - 17:00 hod.) , e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz, sk. B
  • Jiné, praxe v oboru min. 2 roky
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vožická 2504/19, Tábor, 39002, Česko
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Andy-auta s.r.o., IČ: 62522264

kontaktní osoba:Klára Vejvodová
telefon:778 455 010
e-mail:[email protected]