Úklidový pracovník / pracovnice / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

FirmaA.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda7 600 Kč až 11 400 Kč

1. kontakt e-mailem nebo telefonicky. Nechodit na pracoviště !!
Tel.: 736 646 532, e-mail: [email protected]

A.G.J. - chráněná dílna, s.r.o. hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE KANCELÁŘÍ.

Náplň práce:

- vnitřní úklid administrativní budovy (kanceláře, kuchyňka a sociální zařízení)
- strojní i ruční úklid
- 20-30 hodin/týdně

Požadujeme:

- Pracovitost
- Spolehlivost
- Samostatnost

Nabízíme:

- Dobré platové podmínky
- Zaškolení
- Zajímavou práci ve stabilní české společnosti

Vhodné i pro OZP s ID.

Pracoviště: Biskupská 3337/7, Moravská Ostrava

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ostrava, Česko
mzda, plat (hrubý):7 600 Kč až 11 400 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2022

jméno zaměstnavatele:A.G.J. - chráněná dílna s.r.o., IČ: 08234507
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Markéta Plevová
telefon:736 646 532
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Ostrava