Operátor - operátorka výrobních strojů / Obsluha zařízení na výrobu kabelů a lan

FirmaKablo Vrchlabí s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda27 000 Kč až 40 000 Kč

Popis nabídky práce:

OPARÁTOR - OPARÁTORKA VÝROBNÍCH STROJŮ
Životopisy od zájemců přijímáme na email: [email protected] .
Podmínkou je dobrý zdravotní stav, správný barvocit a uživatelská znalost práce s počítačem.

Požadujeme:
Vyučení, vhodné i pro absolventy.

Pracovní náplň:
Samostatná práce na výrobním stroji, dodržování pracovních postupů, kvality výroby a předpisů.

Nabízíme:
Náborový příspěvek 30.000 Kč. Mzdový nárůst po zaučení zaručen, odměňování dle pracoviště, příspěvek na stravování, obědy či chlazená strava připravená přímo ve firmě, rekondiční volno, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, odměna vázaná na hospodářské výsledky firmy a další benefity.
Tel. kontakt po - pá od 6.00 - 14.00 hodin.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Českých bratří 509, Vrchlabí, 54301, Česko
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Kablo Vrchlabí s.r.o., IČ: 05593174
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Dagmar Pánková
telefon:499401388
e-mail:[email protected]