Automechanik s praxí / Mechanici a opraváři osobních automobilů

FirmaAndy-auta s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč až 45 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
oprava osobních vozidel, provádění demontáží, používání a obsluha diagnostických zařízení pro kontrolu technického stavu vozidel, zodpovědnost za vlastní výsledky.

Požadujeme:
schopnost samostatně pracovat, odpovědnost a pečlivost, kvalitu odvedené práce, týmovou spolupráci, ŘP.sk. B, výpis z RT.
Pracovní doba: Po-Pá: 8:00 -17:00 hodin.
Kontakt: telefonicky (8:00 - 17:00 hodin), e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz, sk. B
  • Jiné, výpis z RT
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vožická 2504/19, Tábor, 39002, Česko
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Andy-auta s.r.o., IČ: 62522264

kontaktní osoba:Klára Vejvodová
telefon:778 455 010
e-mail:[email protected]