SPRÁVCE - SPRÁVKYNĚ, ÚDRŽBA, PROVOZ SLUŽEB UBYTOVÁNÍ / Provozní zámečníci, údržbáři

FirmaIng. Jiří Riebauer
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 z:2/9/2021 a:11/4/2022

Náplň práce:

- zajištění provozu Horské chaty na hřebenu Beskyd v horském terénu, práce v krásném prostředí na samotě
- údržbářské práce, popřípadě možnost rozšíření provozu (ubytovací činnost).

Požadujeme:

- ŘP sk. B
- předložení výpisu z RT
- komunikativnost, chuť pracovat, zručnost
- znalost problematiky práce na horské chatě.

Nabízíme:

- bydlení (správcovský byt)
- služební vůz.
Více informací na www.horskachatasnezna.cz Kontakt emailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Bílá 28, 73915, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování

jméno zaměstnavatele:Ing. Jiří Riebauer, IČ: 61415294

kontaktní osoba:Ing. Jiří Riebauer
e-mail:[email protected]