Mechanik - seřizovač - obsluha tkalcovských stavů / Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

FirmaUNIQUE Textiles, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

PRACOVIŠTĚ Holešov

Náplň práce:
obsluha a údržba tkalcovských stavů, balení a expedice výrobků, práce VZV

Požadavky:
vyučení - ve strojírenském nebo elektrikářském oboru výhodou, praxe v oboru výhodou - není podmínkou, manuální a mechanickou zručnost , spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
- PD: dvousměnný provoz, Po-Pá (6:00 -14:30 hod., 12:30 - 21:00 hod.), víkendy volné,
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, po zapracování smlouva na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Benefity ve zkušební době: pitný režim, měsíční příplatek 1 850,- Kč, příspěvek na stravování
- Benefity po zapracování: pitný režim, měsíční příplatek 1 850,- Kč, příspěvek na stravování
-měsíční odměny, osobní hodnocení, penzijní připojištění, dovolená navíc
- Kontakt po telefonické domluvě:, popř. zaslání životopisu na email:
Soukupová Jitka, tel: 577 912 861, mob: 736 484 646, email: [email protected]
nebo Bečková Ludmila, tel: 571 892 284, mob: 733 643 111, email: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Samostatnost 1646, Holešov, 76901, Česko
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:17. 10. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:UNIQUE Textiles, s.r.o., IČ: 25547798
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Jitka Soukupová
telefon:577 912 861, 736 484 646
e-mail:[email protected]